O Nas

JMstal  to firma zajmująca się profesjonalnym wykonaniem oraz montażem Ogrodzeń metalowych, furtek, bram, automatyki, balustrad, tarasów i ich zadaszenia, schodów oraz innych konstrukcji stalowych.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży metalowej  innowacyjnej technologii i wysokiej jakości materiałów gwarantujemy  realizację Twojego wymarzonego ogrodzenia na najwyższym poziomie. Produkty wykonywane ze stali stwarzają  niemal nieograniczone możliwości kształtowania, dzięki czemu zyskujesz ogrodzenie w niepowtarzalnej formie, dostosowane do indywidualnych wymiarów i charakteru Twojej posesji.

Firma JMstal specjalizuje się w wykonywaniu ogrodzeń metalowych, bram, balustrad, schodów i innych konstrukcji stalowych.

Co oferujemy?

Oferujemy Państwu bezpłatny pomiar, profesjonalne doradztwo oraz szeroki wybór wzorów i wysoką jakość wykonania.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie przy ulicy Chmielewskiego 18.

Kowalstwo artystyczne to nasza pasja i praca, do której wkładamy mnóstwo zaangażowania i serca. Wykonane przez nas ogrodzenia kute, panelowe czy bramy na wymiar to precyzyjnie wykonane projekty, realizowane na podstawie indywidualnych preferencji naszych Klientów. Ponadto gwarantujemy zawsze terminową realizację powierzonego nam zlecenia. Marzy Ci się ogrodzenie panelowe bądź kute zaprojektowane na wymiar? Zgłoś się do nas. Gwarantujemy profesjonalizm w tej kwestii i proponujemy szeroki wybór atrakcyjnych rozwiązań. Dodatkowo zapewniamy, że zamontowane przez nas ogrodzenie będzie służyć długo oraz bezawaryjnie, a ponadto będą pięknym zwieńczeniem otoczenia domu

Wymień stare na nowe

Chcesz poznać naszą ofertę?

EnglishGermanPolish